Home - Ons werk - Organisatie - Medewerkers

Medewerkers

Op ons kantoor in Amsterdam werken ongeveer twintig mensen en een aantal enthousiaste stagiaires en vrijwilligers. Hieronder staan de contactgegevens van ons team.

Directeur

  • Ruud van den Hurk | Directeur | ruud.van.den.hurk[at]actionaid.org

Afdeling Programma’s

  • Liesbeth van Brink | Hoofd Programma’s & Partnership Development | liesbeth.van.brink[at]actionaid.org
  • Linda Fokkema | Sr. Programmamedewerker | linda.fokkema[at]actionaid.org
  • Fieke Jägers | Programmamedewerker | fieke.jagers[at]actionaid.org
  • Ester van den Berg | Programmamedewerker / Relatiemanager | ester.vandenberg[at]actionaid.org

Afdeling Beleid & Campagnes

  • Barbara van Paassen | Hoofd Beleid & Campagnes | barbara.van.paassen[at]actionaid.org
  • Elliaa Jutte | Sr. Communicatie- & Campagneadviseur | elliaa.jutte[at]actionaid.org
  • Gijs Verbraak | Sr. Beleidsadviseur | gijs.verbraak[at]actionaid.org
  • Danny Wijnhoud | Sr. Onderzoeker | danny.wijnhoud[at]actionaid.org
  • Maria van der Heide | Beleidsadviseur | maria.vanderheide[at]actionaid.org
  • Ilse Heeremans | Jr. Beleidsmedewerker | ilse.heeremans[at]actionaid.org

Afdeling Fondsenwerving & Communicatie

  • Anika van den Bergh | Hoofd Fondsenwerving & Communicatie / Adjunct Directeur | anika.van.den.bergh[at]actionaid.org
  • Ester van den Berg | Relatiemanager / Programmamedewerker | ester.vandenberg[at]actionaid.org
  • Florien Handgraaf | Particuliere Fondsenwerving | florien.handgraaf[at]actionaid.org
  • Cariene Joosten | Communicatiemedewerker | cariene.joosten[at]actionaid.org
  • Yvonne Koningen | Donateursadministratie | yvonne.koningen[at]actionaid.org

Afdeling Financiën & Support

  • Annemieke Pauptit | Hoofd Financiën & Support | annemieke.pauptit[at]actionaid.org
  • Iris Frequin | Personeelsadviseur | iris.frequin[at]actionaid.org