Home - Ons werk - Organisatie - Medewerkers

Medewerkers

Op ons kantoor in Amsterdam werken ongeveer twintig mensen en een aantal enthousiaste stagiaires en vrijwilligers. Hieronder staan de contactgegevens van ons team.

Directeur

  • Ruud van den Hurk | Directeur | ruud.van.den.hurk[at]actionaid.org
  • Sandra Ball | Directeur a.i. | sandra.ball[at]actionaid.org

 

Afdeling Programma’s

  • Liesbeth van Brink | Hoofd Programma’s & Partnership Development | liesbeth.van.brink[at]actionaid.org
  • Linda Fokkema | Sr. Programmamedewerker | linda.fokkema[at]actionaid.org
  • Lioba van Dam | Sr. Programmamedewerker | lioba.vandam[at]actionaid.org
  • Linda Velzeboer | Jr. Programmamedewerker | linda.velzeboer[at]actionaid.org
  • Susan Gitau | Jr. Programmamedewerker | susan.gitau[at]actionaid.org

 

Afdeling Beleid & Campagnes

  • Maria van der Heide | Hoofd Beleid & Campagnes | maria.vanderheide[at]actionaid.org
  • Elliaa Jutte | Sr. Communicatie- & Campagneadviseur | elliaa.jutte[at]actionaid.org
  • Gijs Verbraak | Sr. Beleidsadviseur | gijs.verbraak[at]actionaid.org
  • Danny Wijnhoud | Sr. Onderzoeker | danny.wijnhoud[at]actionaid.org
  • Janneke Bruil | Sr. Beleidsadviseur | janneke.bruil[at]actionaid.org
  • Sophie Kwizera | Beleidsadviseur | sophie.kwizera[at]actionaid.org
  • Rachel Walker | Vrouwenrechten Campaigner | rachel.walker[at]actionaid.org
  • Kelly Groen | Beleidsmedewerker | kelly.groen[at]actionaid.org

 

Afdeling Fondsenwerving & Communicatie

  • Judith Verkuil | Hoofd Fondsenwerving & Communicatie | judith.verkuil[at]actionaid.org
  • Ester van den Berg | Relatiemanager / Programmamedewerker | ester.vandenberg[at]actionaid.org
  • Florien Handgraaf | Particuliere Fondsenwerving | florien.handgraaf[at]actionaid.org
  • Cariene Joosten | Communicatiemedewerker | cariene.joosten[at]actionaid.org
  • Yvonne Koningen | Donateursadministratie | yvonne.koningen[at]actionaid.org
  • Maaike van Nus | Jr. Communicatiemedewerker | maaike.vannus[at]actionaid.org

 

Afdeling Financiën & Support

  • Annemieke Pauptit | Hoofd Financiën & Support | annemieke.pauptit[at]actionaid.org
  • Iris Frequin | Personeelsadviseur | iris.frequin[at]actionaid.org