Home - Ons werk - Organisatie - Medewerkers

Medewerkers

© ActionAid

Op ons kantoor in Amsterdam werken ongeveer twintig mensen en een aantal enthousiaste stagiaires en vrijwilligers. Hieronder staan de contactgegevens van ons team.

Directeur

  • Marit Maij | Directeur/Bestuurder | Marit.Maij[at]actionaid.org

 

Afdeling Policy & Programs

  • Linda Velzeboer | Co-hoofd Policy & Porgrams| linda.velzeboer[at]actionaid.org
  • Sophie Kwizera | Co-hoofd Policy & Programs | sophie.kwizera[at]actionaid.org
  • Linda Fokkema | Sr. Programmamedewerker | linda.fokkema[at]actionaid.org
  • Kaetlyn Roberts | Programma ontwikkeling | kaetlyn.roberts[at]actionaid.org
  • Gijs Verbraak | Sr. Beleidsadviseur | gijs.verbraak[at]actionaid.org
  • Danny Wijnhoud | Sr. Onderzoeker | danny.wijnhoud[at]actionaid.org
  • Nils Mollema | Beleidsadviseur | nils.mollema[at]actionaid.org

 

Afdeling Public Engagement

  • Judith Verkuil | Hoofd Public Engagement | judith.verkuil[at]actionaid.org
  • Elliaa Jutte | Persvoorlichter | elliaa.jutte[at]actionaid.org
  • Rachel Walker | Vrouwenrechtencampaigner | rachel.walker[at]actionaid.org
  • Laura van de Ven | Senior Marketing en Acquisitie Adviseur | laura.vandeven[at]actionaid.org
  • Yvonne Koningen | Donateursadministratie | yvonne.koningen[at]actionaid.org
  • Marjon Melissen | Senior Communicatie en Campagne Adviseur | marjon.melissen[at]actionaid.org
  • Maaike van Nus | Communicatiemedewerker | maaike.vannus[at]actionaid.org
  • Liohra Meesters | Vrijwilliger | liohra.meesters[at]actionaid.org

 

Afdeling Financiën & Support

  • Annemieke Pauptit | Hoofd Financiën & Support | annemieke.pauptit[at]actionaid.org
  • Iris Frequin | Personeelsadviseur | iris.frequin[at]actionaid.org
  • Jamil Aldash | Medewerker Financiën & Support | jamil.aldash[at]actionaid.org
  • Roos Hommes | Medewerker PMEL & Programma’s | roos.hommes[at]actionaid.org

Teken de petitie!

 

Duurzame energie? JA! Maar niet ten koste van vrouwenrechten!

Ik steun de petitie »

Pagina aangepast op 6 april 2021