Home - Ons werk - Organisatie - Medewerkers

Medewerkers

© ActionAid

Op ons kantoor in Amsterdam werken ongeveer twintig mensen en een aantal enthousiaste stagiaires en vrijwilligers. Hieronder staan de contactgegevens van ons team.

Directeur

  • Jannelieke Aalstein | Directeur | jannelieke.aalstein[at]actionaid.org

 

Afdeling Programma’s

  • Linda Fokkema | Sr. Programmamedewerker | linda.fokkema[at]actionaid.org
  • Bert van Pinxteren | Sr. Programmamedewerker | bert.vanpinxteren[at]actionaid.org
  • Linda Velzeboer | Programmamedewerker | linda.velzeboer[at]actionaid.org
  • Kaetlyn Roberts | Programme Development | kaetlyn.roberts[at]actionaid.org

 

Afdeling Beleid & Campagnes

  • Maria van der Heide | Hoofd Beleid & Campagnes | maria.vanderheide[at]actionaid.org
  • Elliaa Jutte | Persvoorlichter | elliaa.jutte[at]actionaid.org
  • Gijs Verbraak | Sr. Beleidsadviseur | gijs.verbraak[at]actionaid.org
  • Danny Wijnhoud | Sr. Onderzoeker | danny.wijnhoud[at]actionaid.org
  • Sophie Kwizera | Beleidsadviseur | sophie.kwizera[at]actionaid.org
  • Kelly Groen | Beleidsadviseur | kelly.groen[at]actionaid.org
  • Rachel Walker | Vrouwenrechten Campaigner | rachel.walker[at]actionaid.org
  • Nils Mollema | Beleidsadviseur | nils.mollema[at]actionaid.org

 

Afdeling Fondsenwerving & Communicatie

  • Judith Verkuil | Hoofd Fondsenwerving & Communicatie | judith.verkuil[at]actionaid.org
  • Florien Handgraaf | Relatiemanager | florien.handgraaf[at]actionaid.org
  • Cariene Joosten | Sr. Communicatiemedewerker | cariene.joosten[at]actionaid.org
  • Yvonne Koningen | Donateursadministratie | yvonne.koningen[at]actionaid.org
  • Maaike van Nus | Jr. Communicatiemedewerker | maaike.vannus[at]actionaid.org
  • Liohra Meesters | Vrijwilliger | liohra.meesters[at]actionaid.org

 

Afdeling Financiën & Support

  • Annemieke Pauptit | Hoofd Financiën & Support | annemieke.pauptit[at]actionaid.org
  • Iris Frequin | Personeelsadviseur | iris.frequin[at]actionaid.org
  • Jamil Aldash | Medewerker Financiën & Support | jamil.aldash[at]actionaid.org
  • Roos Hommes | Medewerker PMEL & Programma’s | roos.hommes[at]actionaid.org

Blog: We steunen elkaar!

ActionAid maakt zich ernstig zorgen over de ontwikkelingen rondom het coronavirus

Lees nu de laatste blog van ActionAid directeur Jannelieke Aalstein, waarin ze uitlegt waarom juist nu internationale verbondenheid zo belangrijk is.

Lees meer >>

Pagina aangepast op 23 januari 2020