Home - Ons werk - Organisatie - Medewerkers

Medewerkers

© ActionAid

Op ons kantoor in Amsterdam werken ongeveer twintig mensen en een aantal enthousiaste stagiaires en vrijwilligers. Hieronder staan de contactgegevens van ons team.

Directeur

  • Marit Maij | Directeur/Bestuurder | Marit.Maij[at]actionaid.org

Afdeling Policy & Programs

  • Linda Velzeboer | Co-hoofd Policy & Porgrams| linda.velzeboer[at]actionaid.org
  • Sophie Kwizera | Co-hoofd Policy & Programs | sophie.kwizera[at]actionaid.org
  • Linda Fokkema | Sr. Programmamedewerker | linda.fokkema[at]actionaid.org
  • Gijs Verbraak | Sr. Beleidsadviseur | gijs.verbraak[at]actionaid.org
  • Danny Wijnhoud | Sr. Onderzoeker | danny.wijnhoud[at]actionaid.org
  • Nils Mollema | Beleidsadviseur | nils.mollema[at]actionaid.org
  • Anna Hengeveld | Beleidsadviseur | anna.hengeveld[at]actionaid.org

 

Afdeling Public Engagement

  • Judith Verkuil | Hoofd Public Engagement | judith.verkuil[at]actionaid.org
  • Elliaa Jutte | Persvoorlichter | elliaa.jutte[at]actionaid.org
  • Laura van de Ven | Senior Marketing en Acquisitie Adviseur | laura.vandeven[at]actionaid.org
  • Yvonne Koningen | Donateursadministratie | yvonne.koningen[at]actionaid.org
  • Marjon Melissen | Senior Communicatie en Campagne Adviseur | marjon.melissen[at]actionaid.org
  • Maaike van Nus | Communicatiemedewerker | maaike.vannus[at]actionaid.org
  • Liohra Meesters | Vrijwilliger | liohra.meesters[at]actionaid.org

 

Afdeling Partnerships & Fundraising

  • Kaetlyn Roberts | Programma ontwikkeling | kaetlyn.roberts[at]actionaid.org
  • Laura Klokke | Partnerschappen en fondsenwerving manager | laura.klokke[at]actionaid.org

 

Afdeling Operational Support

  • Annemieke Pauptit | Hoofd Financiën & Support | annemieke.pauptit[at]actionaid.org
  • Iris Frequin | Personeelsadviseur | iris.frequin[at]actionaid.org
  • Jamil Aldash | Medewerker Financiën & Support | jamil.aldash[at]actionaid.org
  • Roos Hommes | Medewerker PMEL & Programma’s | roos.hommes[at]actionaid.org

Doe mee met The 35 Challenge!

 

35%. Dat is het percentage vrouwen dat te maken krijgt met geweld. Wij vinden dat dit overal ter wereld moet stoppen. Jij toch ook? Doe mee aan de challenge en push it up to bring it down! »

Pagina aangepast op 14 september 2021