Home - Ons werk - Organisatie - Medewerkers

Medewerkers

© ActionAid

Op ons kantoor in Amsterdam werken ongeveer twintig mensen en een aantal enthousiaste stagiaires en vrijwilligers. Hieronder staan de contactgegevens van ons team.

Directeur

  • Ruud van den Hurk | Directeur | ruud.van.den.hurk[at]actionaid.org

 

Afdeling Programma’s

  • Linda Fokkema | Sr. Programmamedewerker | linda.fokkema[at]actionaid.org
  • Bert van Pinxteren | Sr. Programmamedewerker | bert.vanpinxteren[at]actionaid.org
  • Linda Velzeboer | Programmamedewerker | linda.velzeboer[at]actionaid.org

 

Afdeling Beleid & Campagnes

  • Maria van der Heide | Hoofd Beleid & Campagnes | maria.vanderheide[at]actionaid.org
  • Elliaa Jutte | Sr. Communicatie- & Campagneadviseur | elliaa.jutte[at]actionaid.org
  • Gijs Verbraak | Sr. Beleidsadviseur | gijs.verbraak[at]actionaid.org
  • Danny Wijnhoud | Sr. Onderzoeker | danny.wijnhoud[at]actionaid.org
  • Sophie Kwizera | Beleidsadviseur | sophie.kwizera[at]actionaid.org
  • Rachel Walker | Vrouwenrechten Campaigner | rachel.walker[at]actionaid.org
  • Kelly Groen | Beleidsmedewerker | kelly.groen[at]actionaid.org

 

Afdeling Fondsenwerving & Communicatie

  • Judith Verkuil | Hoofd Fondsenwerving & Communicatie | judith.verkuil[at]actionaid.org
  • Florien Handgraaf | Relatiemanager | florien.handgraaf[at]actionaid.org
  • Cariene Joosten | Sr. Communicatiemedewerker | cariene.joosten[at]actionaid.org
  • Yvonne Koningen | Donateursadministratie | yvonne.koningen[at]actionaid.org
  • Maaike van Nus | Jr. Communicatiemedewerker | maaike.vannus[at]actionaid.org

 

Afdeling Financiën & Support

  • Annemieke Pauptit | Hoofd Financiën & Support | annemieke.pauptit[at]actionaid.org
  • Iris Frequin | Personeelsadviseur | iris.frequin[at]actionaid.org
  • Jamil Aldash | Medewerker Financiën & Support | jamil.aldash[at]actionaid.org
  • Roos Hommes | Medewerker PMEL & Programma’s | roos.hommes[at]actionaid.org

Pagina aangepast op 7 november 2019