Home - Ons werk - Organisatie - Medewerkers

Medewerkers

© ActionAid

Op ons kantoor in Amsterdam werken ongeveer twintig mensen en een aantal enthousiaste stagiaires en vrijwilligers. Hieronder staan de contactgegevens van ons team.

Directeur

  • Marit Maij | Directeur/Bestuurder | Marit.Maij[at]actionaid.org

 

Afdeling Policy & Programs

  • Linda Velzeboer | Co-hoofd Policy & Programs| linda.velzeboer[at]actionaid.org
  • Sophie Kwizera | Co-hoofd Policy & Programs | sophie.kwizera[at]actionaid.org
  • Linda Fokkema | Sr. Programmamedewerker | linda.fokkema[at]actionaid.org
  • Gijs Verbraak | Sr. Beleidsadviseur | gijs.verbraak[at]actionaid.org
  • Danny Wijnhoud | Sr. Onderzoeker | danny.wijnhoud[at]actionaid.org
  • Anna Hengeveld | Beleidsadviseur | anna.hengeveld[at]actionaid.org

 

Afdeling Public Engagement

  • Judith Verkuil | Hoofd Public Engagement | judith.verkuil[at]actionaid.org
  • Elliaa Jutte | Persvoorlichter | elliaa.jutte[at]actionaid.org
  • Yvonne Koningen | Donateursadministratie | yvonne.koningen[at]actionaid.org
  • Marjon Melissen | Senior Communicatie en Campagne Adviseur | marjon.melissen[at]actionaid.org
  • Maaike van Nus | Particulier Fondsenwerver | maaike.vannus[at]actionaid.org
  • Anne Vroegindeweij | Campagne Adviseur Gender | anne.vroegindeweij[at]actionaid.org
  • Lieke Braadbaart | Online Marketeer | lieke.braadbaart[at]actionaid.org
  • Thekla Njauw-Tomatala | Content & Community Manager | thekla.njauw-tomatala[at]actionaid.org
  • Liohra Meesters | Vrijwilliger | liohra.meesters[at]actionaid.org

 

Afdeling Partnerships & Fundraising

 

Afdeling Operational Support

  • Annemieke Pauptit | Hoofd Operational Support | annemieke.pauptit[at]actionaid.org
  • Iris Frequin | Personeelsadviseur | iris.frequin[at]actionaid.org
  • Jamil Aldash | Medewerker Operational Support | jamil.aldash[at]actionaid.org
  • Roos Hommes | Medewerker PMEL & Programma’s | roos.hommes[at]actionaid.org

Pagina aangepast op 2 december 2022